Competites > 2e League C   < Terug   Volgende >

2e League C

Pl. Team W W G V Punten
1
De Sport-H
5 4 0 1 8
1
`t Eikske-C
5 3 2 0 8
3
Apollo-F
7 3 1 3 7
4
Heksenberg-A
6 2 2 2 6
4
Wilhelmina-B
5 2 2 1 6
6
Paddock-B
6 2 1 3 5
6
`t Pumpje-E
5 2 1 2 5
8
de Varenbeuk-C
5 2 0 3 4
8
`t Steenenkruis-E
6 1 2 3 4
10
`t Lauradorp-B
6 0 3 3 3
 
Datum Thuis Gast Sets Uitslag
1. Speeldag
Di., 27.09.2022 20:00 de Varenbeuk-C Heksenberg-A 10:14 10:14
Di., 27.09.2022 20:00 Paddock-B Apollo-F 16:8 16:8
Di., 27.09.2022 20:00 `t Lauradorp-B De Sport-H 8:16 8:16
Di., 27.09.2022 20:00 `t Pumpje-E `t Steenenkruis-E 10:14 10:14
2. Speeldag
Di., 04.10.2022 20:00 Apollo-F `t Lauradorp-B 16:8 16:8
Di., 04.10.2022 20:00 De Sport-H de Varenbeuk-C 14:10 14:10
Di., 04.10.2022 20:00 `t Eikske-C Wilhelmina-B 12:12 12:12
Do., 06.10.2022 20:00 `t Steenenkruis-E Paddock-B 8:16 8:16
3. Speeldag
Di., 01.11.2022 20:00 De Sport-H Heksenberg-A 18:6 18:6
Di., 01.11.2022 20:00 `t Lauradorp-B de Varenbeuk-C 6:18 6:18
Di., 01.11.2022 20:00 `t Pumpje-E Paddock-B 16:8 16:8
Do., 03.11.2022 20:00 `t Steenenkruis-E Apollo-F 12:12 12:12
4. Speeldag
Di., 08.11.2022 20:00 Apollo-F De Sport-H 10:14 10:14
Di., 08.11.2022 20:00 de Varenbeuk-C `t Steenenkruis-E 16:8 16:8
Di., 08.11.2022 20:00 Heksenberg-A `t Eikske-C 12:12 12:12
Di., 08.11.2022 20:00 Paddock-B `t Lauradorp-B 12:12 12:12
Wo., 09.11.2022 20:00 Wilhelmina-B `t Pumpje-E 12:12 12:12
5. Speeldag
Di., 15.11.2022 20:00 De Sport-H `t Eikske-C 6:18 6:18
Di., 15.11.2022 20:00 Heksenberg-A Wilhelmina-B 8:16 8:16
Di., 15.11.2022 20:00 `t Pumpje-E Apollo-F 14:10 14:10
Do., 17.11.2022 20:00 `t Steenenkruis-E `t Lauradorp-B 12:12 12:12
6. Speeldag
Di., 22.11.2022 20:00 Apollo-F de Varenbeuk-C 14:10 14:10
Di., 22.11.2022 20:00 `t Eikske-C `t Pumpje-E 16:8 16:8
Di., 22.11.2022 20:00 `t Lauradorp-B Heksenberg-A 12:12 12:12
Wo., 23.11.2022 20:00 Wilhelmina-B Paddock-B 16:8 16:8
7. Speeldag
Di., 29.11.2022 20:00 Apollo-F Wilhelmina-B 14:10 14:10
Di., 29.11.2022 20:00 Paddock-B `t Eikske-C 10:14 10:14
Do., 01.12.2022 20:00 `t Steenenkruis-E Heksenberg-A 10:14 10:14
Di., 03.01.2023 20:00 `t Pumpje-E De Sport-H _:_ _:_
8. Speeldag
Di., 06.12.2022 20:00 De Sport-H `t Steenenkruis-E _:_ _:_
Di., 06.12.2022 20:00 Heksenberg-A Paddock-B _:_ _:_
Di., 06.12.2022 20:00 `t Eikske-C Apollo-F _:_ _:_
Wo., 07.12.2022 20:00 Wilhelmina-B de Varenbeuk-C _:_ _:_
9. Speeldag
Di., 13.12.2022 20:00 Apollo-F Heksenberg-A _:_ _:_
Di., 13.12.2022 20:00 De Sport-H Wilhelmina-B _:_ _:_
Di., 13.12.2022 20:00 `t Lauradorp-B `t Eikske-C _:_ _:_
Di., 13.12.2022 20:00 `t Pumpje-E de Varenbeuk-C _:_ _:_
10. Speeldag
Di., 10.01.2023 20:00 de Varenbeuk-C Paddock-B _:_ _:_
Di., 10.01.2023 20:00 Heksenberg-A `t Pumpje-E _:_ _:_
Di., 10.01.2023 20:00 `t Eikske-C `t Steenenkruis-E _:_ _:_
Wo., 11.01.2023 20:00 Wilhelmina-B `t Lauradorp-B _:_ _:_
11. Speeldag
Di., 17.01.2023 20:00 de Varenbeuk-C `t Eikske-C _:_ _:_
Di., 17.01.2023 20:00 Paddock-B De Sport-H _:_ _:_
Di., 17.01.2023 20:00 `t Pumpje-E `t Lauradorp-B _:_ _:_
Do., 19.01.2023 20:00 `t Steenenkruis-E Wilhelmina-B _:_ _:_
12. Speeldag
Di., 24.01.2023 20:00 Apollo-F Paddock-B _:_ _:_
Di., 24.01.2023 20:00 De Sport-H `t Lauradorp-B _:_ _:_
Di., 24.01.2023 20:00 Heksenberg-A de Varenbeuk-C _:_ _:_
Do., 26.01.2023 20:00 `t Steenenkruis-E `t Pumpje-E _:_ _:_
13. Speeldag
Di., 31.01.2023 20:00 de Varenbeuk-C De Sport-H _:_ _:_
Di., 31.01.2023 20:00 Paddock-B `t Steenenkruis-E _:_ _:_
Di., 31.01.2023 20:00 `t Lauradorp-B Apollo-F _:_ _:_
Wo., 01.02.2023 20:00 Wilhelmina-B `t Eikske-C _:_ _:_
14. Speeldag
Di., 07.02.2023 20:00 Apollo-F `t Steenenkruis-E _:_ _:_
Di., 07.02.2023 20:00 de Varenbeuk-C `t Lauradorp-B _:_ _:_
Di., 07.02.2023 20:00 Heksenberg-A De Sport-H _:_ _:_
Di., 07.02.2023 20:00 Paddock-B `t Pumpje-E _:_ _:_
15. Speeldag
Di., 07.03.2023 20:00 De Sport-H Apollo-F _:_ _:_
Di., 07.03.2023 20:00 `t Eikske-C Heksenberg-A _:_ _:_
Di., 07.03.2023 20:00 `t Lauradorp-B Paddock-B _:_ _:_
Di., 07.03.2023 20:00 `t Pumpje-E Wilhelmina-B _:_ _:_
Do., 09.03.2023 20:00 `t Steenenkruis-E de Varenbeuk-C _:_ _:_
16. Speeldag
Di., 14.03.2023 20:00 Apollo-F `t Pumpje-E _:_ _:_
Di., 14.03.2023 20:00 `t Eikske-C De Sport-H _:_ _:_
Di., 14.03.2023 20:00 `t Lauradorp-B `t Steenenkruis-E _:_ _:_
Wo., 15.03.2023 20:00 Wilhelmina-B Heksenberg-A _:_ _:_
17. Speeldag
Di., 21.03.2023 20:00 de Varenbeuk-C Apollo-F _:_ _:_
Di., 21.03.2023 20:00 Heksenberg-A `t Lauradorp-B _:_ _:_
Di., 21.03.2023 20:00 Paddock-B Wilhelmina-B _:_ _:_
Di., 21.03.2023 20:00 `t Pumpje-E `t Eikske-C _:_ _:_
18. Speeldag
Di., 28.03.2023 20:00 De Sport-H `t Pumpje-E _:_ _:_
Di., 28.03.2023 20:00 Heksenberg-A `t Steenenkruis-E _:_ _:_
Di., 28.03.2023 20:00 `t Eikske-C Paddock-B _:_ _:_
Wo., 29.03.2023 20:00 Wilhelmina-B Apollo-F _:_ _:_
19. Speeldag
Di., 18.04.2023 20:00 Apollo-F `t Eikske-C _:_ _:_
Di., 18.04.2023 20:00 de Varenbeuk-C Wilhelmina-B _:_ _:_
Di., 18.04.2023 20:00 Paddock-B Heksenberg-A _:_ _:_
Do., 20.04.2023 20:00 `t Steenenkruis-E De Sport-H _:_ _:_
20. Speeldag
Di., 16.05.2023 20:00 de Varenbeuk-C `t Pumpje-E _:_ _:_
Di., 16.05.2023 20:00 Heksenberg-A Apollo-F _:_ _:_
Di., 16.05.2023 20:00 `t Eikske-C `t Lauradorp-B _:_ _:_
Wo., 17.05.2023 20:00 Wilhelmina-B De Sport-H _:_ _:_
21. Speeldag
Di., 23.05.2023 20:00 Paddock-B de Varenbeuk-C _:_ _:_
Di., 23.05.2023 20:00 `t Lauradorp-B Wilhelmina-B _:_ _:_
Di., 23.05.2023 20:00 `t Pumpje-E Heksenberg-A _:_ _:_
Do., 25.05.2023 20:00 `t Steenenkruis-E `t Eikske-C _:_ _:_
22. Speeldag
Di., 06.06.2023 20:00 De Sport-H Paddock-B _:_ _:_
Di., 06.06.2023 20:00 `t Eikske-C de Varenbeuk-C _:_ _:_
Di., 06.06.2023 20:00 `t Lauradorp-B `t Pumpje-E _:_ _:_
Wo., 07.06.2023 20:00 Wilhelmina-B `t Steenenkruis-E _:_ _:_
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

Volg ons op social media

Aangesloten bij:

Bezoekadres NPB:

Schinvelderstraat 3
6441 TE Brunssum

openingstijden:
zaterdag van 12.00 tot 14.00 uur

KvK: 40188015
NL 16 ABNA 051 90 02 555
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Aanmelden voor de Nieuwsbrief