Competites > 2e League B   < Terug   Volgende >

2e League B

Pl. Team W W G V Punten
1
Edelweiss-A
7 7 0 0 14
2
In de Vrie-B
7 5 0 2 10
3
Oud Molenberg-C
7 4 1 2 9
3
Wilhelmina-A
7 4 1 2 9
5
`t Steenenkruis-D
7 3 2 2 8
6
De Sport-E
7 3 1 3 7
6
`t Brandwapen-C
7 3 1 3 7
6
`t Eikske-F
7 3 1 3 7
9
D`r Toeëre-C
7 3 0 4 6
10
de Varenbeuk-A
7 2 1 4 5
11
Het Kroegje Heerlen-E
7 0 1 6 1
11
Schaesbergerveld-C
7 0 1 6 1
 
Datum Thuis Gast Sets Uitslag
1. Speeldag
Wo., 28.09.2022 20:00 De Sport-E de Varenbeuk-A 10:14 10:14
Wo., 28.09.2022 20:00 Edelweiss-A Oud Molenberg-C 18:6 18:6
Wo., 28.09.2022 20:00 Het Kroegje Heerlen-E D`r Toeëre-C 2:22 2:22
Wo., 28.09.2022 20:00 Schaesbergerveld-C Wilhelmina-A 8:16 8:16
Wo., 28.09.2022 20:00 `t Brandwapen-C In de Vrie-B 8:16 8:16
Wo., 28.09.2022 20:00 `t Steenenkruis-D `t Eikske-F 8:16 8:16
2. Speeldag
Di., 04.10.2022 20:00 D`r Toeëre-C De Sport-E 8:16 8:16
Di., 04.10.2022 20:00 In de Vrie-B `t Steenenkruis-D 10:14 10:14
Di., 04.10.2022 20:00 Wilhelmina-A `t Brandwapen-C 14:10 14:10
Wo., 05.10.2022 20:00 de Varenbeuk-A Edelweiss-A 10:14 10:14
Wo., 05.10.2022 20:00 Oud Molenberg-C Schaesbergerveld-C 14:10 14:10
Wo., 05.10.2022 20:00 `t Eikske-F Het Kroegje Heerlen-E 22:2 22:2
3. Speeldag
Di., 01.11.2022 20:00 Wilhelmina-A In de Vrie-B 4:20 4:20
Wo., 02.11.2022 20:00 De Sport-E Edelweiss-A 10:14 10:14
Wo., 02.11.2022 20:00 de Varenbeuk-A Oud Molenberg-C 16:8 16:8
Wo., 02.11.2022 20:00 Schaesbergerveld-C `t Brandwapen-C 10:14 10:14
Wo., 02.11.2022 20:00 `t Eikske-F D`r Toeëre-C 22:2 22:2
Wo., 02.11.2022 20:00 `t Steenenkruis-D Het Kroegje Heerlen-E 18:6 18:6
4. Speeldag
Di., 08.11.2022 20:00 D`r Toeëre-C de Varenbeuk-A 14:10 14:10
Di., 08.11.2022 20:00 In de Vrie-B Schaesbergerveld-C 18:6 18:6
Wo., 09.11.2022 20:00 Edelweiss-A `t Eikske-F 16:8 16:8
Wo., 09.11.2022 20:00 Het Kroegje Heerlen-E De Sport-E 12:12 12:12
Wo., 09.11.2022 20:00 `t Brandwapen-C `t Steenenkruis-D 18:6 18:6
Di., 15.11.2022 20:00 Wilhelmina-A Oud Molenberg-C 4:20 4:20
5. Speeldag
Wo., 16.11.2022 20:00 de Varenbeuk-A Wilhelmina-A 8:16 8:16
Wo., 16.11.2022 20:00 Edelweiss-A Schaesbergerveld-C 18:6 18:6
Wo., 16.11.2022 20:00 Het Kroegje Heerlen-E In de Vrie-B 4:20 4:20
Wo., 16.11.2022 20:00 Oud Molenberg-C `t Brandwapen-C 12:12 12:12
Wo., 16.11.2022 20:00 `t Eikske-F De Sport-E 6:18 6:18
Wo., 16.11.2022 20:00 `t Steenenkruis-D D`r Toeëre-C 14:10 14:10
6. Speeldag
Di., 22.11.2022 20:00 D`r Toeëre-C Edelweiss-A 0:24 0:24
Di., 22.11.2022 20:00 In de Vrie-B de Varenbeuk-A 14:10 14:10
Di., 22.11.2022 20:00 Wilhelmina-A `t Steenenkruis-D 12:12 12:12
Wo., 23.11.2022 20:00 De Sport-E Oud Molenberg-C 8:16 8:16
Wo., 23.11.2022 20:00 Schaesbergerveld-C `t Eikske-F 12:12 12:12
Wo., 23.11.2022 20:00 `t Brandwapen-C Het Kroegje Heerlen-E 18:6 18:6
7. Speeldag
Di., 29.11.2022 20:00 D`r Toeëre-C `t Brandwapen-C 16:8 16:8
Wo., 30.11.2022 20:00 De Sport-E Schaesbergerveld-C 14:10 14:10
Wo., 30.11.2022 20:00 Edelweiss-A In de Vrie-B 24:0 24:0
Wo., 30.11.2022 20:00 Het Kroegje Heerlen-E Wilhelmina-A 6:18 6:18
Wo., 30.11.2022 20:00 `t Eikske-F Oud Molenberg-C 10:14 10:14
Wo., 30.11.2022 20:00 `t Steenenkruis-D de Varenbeuk-A 12:12 12:12
8. Speeldag
Di., 06.12.2022 20:00 In de Vrie-B De Sport-E _:_ _:_
Di., 06.12.2022 20:00 Wilhelmina-A D`r Toeëre-C _:_ _:_
Wo., 07.12.2022 20:00 de Varenbeuk-A `t Eikske-F _:_ _:_
Wo., 07.12.2022 20:00 Oud Molenberg-C Het Kroegje Heerlen-E _:_ _:_
Wo., 07.12.2022 20:00 Schaesbergerveld-C `t Steenenkruis-D _:_ _:_
Wo., 07.12.2022 20:00 `t Brandwapen-C Edelweiss-A _:_ _:_
9. Speeldag
Di., 13.12.2022 20:00 D`r Toeëre-C Oud Molenberg-C _:_ _:_
Wo., 14.12.2022 20:00 De Sport-E Wilhelmina-A _:_ _:_
Wo., 14.12.2022 20:00 de Varenbeuk-A `t Brandwapen-C _:_ _:_
Wo., 14.12.2022 20:00 Het Kroegje Heerlen-E Schaesbergerveld-C _:_ _:_
Wo., 14.12.2022 20:00 `t Eikske-F In de Vrie-B _:_ _:_
Wo., 14.12.2022 20:00 `t Steenenkruis-D Edelweiss-A _:_ _:_
10. Speeldag
Di., 10.01.2023 20:00 In de Vrie-B D`r Toeëre-C _:_ _:_
Di., 10.01.2023 20:00 Wilhelmina-A `t Eikske-F _:_ _:_
Wo., 11.01.2023 20:00 Edelweiss-A Het Kroegje Heerlen-E _:_ _:_
Wo., 11.01.2023 20:00 Oud Molenberg-C `t Steenenkruis-D _:_ _:_
Wo., 11.01.2023 20:00 Schaesbergerveld-C de Varenbeuk-A _:_ _:_
Wo., 11.01.2023 20:00 `t Brandwapen-C De Sport-E _:_ _:_
11. Speeldag
Di., 17.01.2023 20:00 D`r Toeëre-C Schaesbergerveld-C _:_ _:_
Wo., 18.01.2023 20:00 Edelweiss-A Wilhelmina-A _:_ _:_
Wo., 18.01.2023 20:00 Het Kroegje Heerlen-E de Varenbeuk-A _:_ _:_
Wo., 18.01.2023 20:00 Oud Molenberg-C In de Vrie-B _:_ _:_
Wo., 18.01.2023 20:00 `t Eikske-F `t Brandwapen-C _:_ _:_
Wo., 18.01.2023 20:00 `t Steenenkruis-D De Sport-E _:_ _:_
12. Speeldag
Di., 24.01.2023 20:00 D`r Toeëre-C Het Kroegje Heerlen-E _:_ _:_
Di., 24.01.2023 20:00 In de Vrie-B `t Brandwapen-C _:_ _:_
Di., 24.01.2023 20:00 Wilhelmina-A Schaesbergerveld-C _:_ _:_
Wo., 25.01.2023 20:00 de Varenbeuk-A De Sport-E _:_ _:_
Wo., 25.01.2023 20:00 Oud Molenberg-C Edelweiss-A _:_ _:_
Wo., 25.01.2023 20:00 `t Eikske-F `t Steenenkruis-D _:_ _:_
13. Speeldag
Wo., 01.02.2023 20:00 De Sport-E D`r Toeëre-C _:_ _:_
Wo., 01.02.2023 20:00 Edelweiss-A de Varenbeuk-A _:_ _:_
Wo., 01.02.2023 20:00 Het Kroegje Heerlen-E `t Eikske-F _:_ _:_
Wo., 01.02.2023 20:00 Schaesbergerveld-C Oud Molenberg-C _:_ _:_
Wo., 01.02.2023 20:00 `t Brandwapen-C Wilhelmina-A _:_ _:_
Wo., 01.02.2023 20:00 `t Steenenkruis-D In de Vrie-B _:_ _:_
14. Speeldag
Di., 07.02.2023 20:00 D`r Toeëre-C `t Eikske-F _:_ _:_
Di., 07.02.2023 20:00 In de Vrie-B Wilhelmina-A _:_ _:_
Wo., 08.02.2023 20:00 Edelweiss-A De Sport-E _:_ _:_
Wo., 08.02.2023 20:00 Het Kroegje Heerlen-E `t Steenenkruis-D _:_ _:_
Wo., 08.02.2023 20:00 Oud Molenberg-C de Varenbeuk-A _:_ _:_
Wo., 08.02.2023 20:00 `t Brandwapen-C Schaesbergerveld-C _:_ _:_
15. Speeldag
Wo., 08.03.2023 20:00 De Sport-E Het Kroegje Heerlen-E _:_ _:_
Wo., 08.03.2023 20:00 de Varenbeuk-A D`r Toeëre-C _:_ _:_
Wo., 08.03.2023 20:00 Oud Molenberg-C Wilhelmina-A _:_ _:_
Wo., 08.03.2023 20:00 Schaesbergerveld-C In de Vrie-B _:_ _:_
Wo., 08.03.2023 20:00 `t Eikske-F Edelweiss-A _:_ _:_
Wo., 08.03.2023 20:00 `t Steenenkruis-D `t Brandwapen-C _:_ _:_
16. Speeldag
Di., 14.03.2023 20:00 D`r Toeëre-C `t Steenenkruis-D _:_ _:_
Di., 14.03.2023 20:00 In de Vrie-B Het Kroegje Heerlen-E _:_ _:_
Di., 14.03.2023 20:00 Wilhelmina-A de Varenbeuk-A _:_ _:_
Wo., 15.03.2023 20:00 De Sport-E `t Eikske-F _:_ _:_
Wo., 15.03.2023 20:00 Schaesbergerveld-C Edelweiss-A _:_ _:_
Wo., 15.03.2023 20:00 `t Brandwapen-C Oud Molenberg-C _:_ _:_
17. Speeldag
Wo., 22.03.2023 20:00 de Varenbeuk-A In de Vrie-B _:_ _:_
Wo., 22.03.2023 20:00 Edelweiss-A D`r Toeëre-C _:_ _:_
Wo., 22.03.2023 20:00 Het Kroegje Heerlen-E `t Brandwapen-C _:_ _:_
Wo., 22.03.2023 20:00 Oud Molenberg-C De Sport-E _:_ _:_
Wo., 22.03.2023 20:00 `t Eikske-F Schaesbergerveld-C _:_ _:_
Wo., 22.03.2023 20:00 `t Steenenkruis-D Wilhelmina-A _:_ _:_
18. Speeldag
Di., 28.03.2023 20:00 In de Vrie-B Edelweiss-A _:_ _:_
Di., 28.03.2023 20:00 Wilhelmina-A Het Kroegje Heerlen-E _:_ _:_
Wo., 29.03.2023 20:00 de Varenbeuk-A `t Steenenkruis-D _:_ _:_
Wo., 29.03.2023 20:00 Oud Molenberg-C `t Eikske-F _:_ _:_
Wo., 29.03.2023 20:00 Schaesbergerveld-C De Sport-E _:_ _:_
Wo., 29.03.2023 20:00 `t Brandwapen-C D`r Toeëre-C _:_ _:_
19. Speeldag
Di., 18.04.2023 20:00 D`r Toeëre-C Wilhelmina-A _:_ _:_
Wo., 19.04.2023 20:00 De Sport-E In de Vrie-B _:_ _:_
Wo., 19.04.2023 20:00 Edelweiss-A `t Brandwapen-C _:_ _:_
Wo., 19.04.2023 20:00 Het Kroegje Heerlen-E Oud Molenberg-C _:_ _:_
Wo., 19.04.2023 20:00 `t Eikske-F de Varenbeuk-A _:_ _:_
Wo., 19.04.2023 20:00 `t Steenenkruis-D Schaesbergerveld-C _:_ _:_
20. Speeldag
Di., 16.05.2023 20:00 In de Vrie-B `t Eikske-F _:_ _:_
Di., 16.05.2023 20:00 Wilhelmina-A De Sport-E _:_ _:_
Wo., 17.05.2023 20:00 Edelweiss-A `t Steenenkruis-D _:_ _:_
Wo., 17.05.2023 20:00 Oud Molenberg-C D`r Toeëre-C _:_ _:_
Wo., 17.05.2023 20:00 Schaesbergerveld-C Het Kroegje Heerlen-E _:_ _:_
Wo., 17.05.2023 20:00 `t Brandwapen-C de Varenbeuk-A _:_ _:_
21. Speeldag
Di., 23.05.2023 20:00 D`r Toeëre-C In de Vrie-B _:_ _:_
Wo., 24.05.2023 20:00 De Sport-E `t Brandwapen-C _:_ _:_
Wo., 24.05.2023 20:00 de Varenbeuk-A Schaesbergerveld-C _:_ _:_
Wo., 24.05.2023 20:00 Het Kroegje Heerlen-E Edelweiss-A _:_ _:_
Wo., 24.05.2023 20:00 `t Eikske-F Wilhelmina-A _:_ _:_
Wo., 24.05.2023 20:00 `t Steenenkruis-D Oud Molenberg-C _:_ _:_
22. Speeldag
Di., 06.06.2023 20:00 In de Vrie-B Oud Molenberg-C _:_ _:_
Di., 06.06.2023 20:00 Wilhelmina-A Edelweiss-A _:_ _:_
Wo., 07.06.2023 20:00 De Sport-E `t Steenenkruis-D _:_ _:_
Wo., 07.06.2023 20:00 de Varenbeuk-A Het Kroegje Heerlen-E _:_ _:_
Wo., 07.06.2023 20:00 Schaesbergerveld-C D`r Toeëre-C _:_ _:_
Wo., 07.06.2023 20:00 `t Brandwapen-C `t Eikske-F _:_ _:_
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

Volg ons op social media

Aangesloten bij:

Bezoekadres NPB:

Schinvelderstraat 3
6441 TE Brunssum

openingstijden:
zaterdag van 12.00 tot 14.00 uur

KvK: 40188015
NL 16 ABNA 051 90 02 555
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Aanmelden voor de Nieuwsbrief