Competites > 1e League C   < Terug   Volgende >

1e League C

Pl. Team W W G V Punten
1
De Burcht-A
6 5 0 1 10
2
d`r Sjutt-A
7 4 0 3 8
2
Rumpener Beemden-A
6 3 2 1 8
2
`t Steenenkruis-B
7 4 0 3 8
5
Het Kroegje Heerlen-A
5 2 2 1 6
6
Brunssum Noord-A
5 2 1 2 5
7
D`r Sjtee Uul-B
7 1 2 4 4
7
Oud Spaans-A
5 2 0 3 4
7
`t Brandwapen-A
5 2 0 3 4
10
de Kroeg-A
5 0 1 4 1
 
Datum Thuis Gast Sets Uitslag
1. Speeldag
Di., 27.09.2022 20:00 Brunssum Noord-A De Burcht-A 10:14 10:14
Di., 27.09.2022 20:00 Oud Spaans-A Rumpener Beemden-A 8:16 8:16
Wo., 28.09.2022 20:00 `t Steenenkruis-B `t Brandwapen-A 20:4 20:4
Vr., 30.09.2022 20:00 D`r Sjtee Uul-B d`r Sjutt-A 10:14 10:14
2. Speeldag
Di., 04.10.2022 20:00 De Burcht-A de Kroeg-A 14:10 14:10
Di., 04.10.2022 20:00 d`r Sjutt-A Brunssum Noord-A 16:8 16:8
Wo., 05.10.2022 20:00 Het Kroegje Heerlen-A Oud Spaans-A 14:10 14:10
Wo., 05.10.2022 20:00 `t Brandwapen-A D`r Sjtee Uul-B 14:10 14:10
Vr., 07.10.2022 20:00 Rumpener Beemden-A `t Steenenkruis-B 20:4 20:4
3. Speeldag
Di., 01.11.2022 20:00 Brunssum Noord-A de Kroeg-A 12:12 12:12
Wo., 02.11.2022 20:00 Het Kroegje Heerlen-A Rumpener Beemden-A 12:12 12:12
Wo., 02.11.2022 20:00 `t Brandwapen-A d`r Sjutt-A 6:18 6:18
Wo., 02.11.2022 20:00 `t Steenenkruis-B D`r Sjtee Uul-B 16:8 16:8
4. Speeldag
Di., 08.11.2022 20:00 de Kroeg-A `t Brandwapen-A 8:16 8:16
Di., 08.11.2022 20:00 d`r Sjutt-A De Burcht-A 10:14 10:14
Di., 08.11.2022 20:00 Oud Spaans-A `t Steenenkruis-B 16:8 16:8
Vr., 11.11.2022 20:00 D`r Sjtee Uul-B Brunssum Noord-A 10:14 10:14
5. Speeldag
Di., 15.11.2022 20:00 De Burcht-A Het Kroegje Heerlen-A 14:10 14:10
Wo., 16.11.2022 20:00 `t Brandwapen-A Brunssum Noord-A 10:14 10:14
Wo., 16.11.2022 20:00 `t Steenenkruis-B d`r Sjutt-A 16:8 16:8
Vr., 18.11.2022 20:00 D`r Sjtee Uul-B Rumpener Beemden-A 12:12 12:12
6. Speeldag
Di., 22.11.2022 20:00 d`r Sjutt-A de Kroeg-A 14:10 14:10
Di., 22.11.2022 20:00 Oud Spaans-A D`r Sjtee Uul-B 10:14 10:14
Wo., 23.11.2022 20:00 Het Kroegje Heerlen-A `t Steenenkruis-B 16:8 16:8
Vr., 25.11.2022 20:00 Rumpener Beemden-A De Burcht-A 8:16 8:16
7. Speeldag
Di., 29.11.2022 20:00 de Kroeg-A Rumpener Beemden-A 10:14 10:14
Di., 29.11.2022 20:00 d`r Sjutt-A Oud Spaans-A 10:14 10:14
Wo., 30.11.2022 20:00 `t Steenenkruis-B De Burcht-A 14:10 14:10
Vr., 02.12.2022 20:00 D`r Sjtee Uul-B Het Kroegje Heerlen-A 12:12 12:12
8. Speeldag
Di., 06.12.2022 20:00 De Burcht-A `t Brandwapen-A _:_ _:_
Di., 06.12.2022 20:00 Oud Spaans-A de Kroeg-A _:_ _:_
Wo., 07.12.2022 20:00 Het Kroegje Heerlen-A d`r Sjutt-A _:_ _:_
Vr., 09.12.2022 20:00 Rumpener Beemden-A Brunssum Noord-A _:_ _:_
9. Speeldag
Di., 13.12.2022 20:00 Brunssum Noord-A Het Kroegje Heerlen-A _:_ _:_
Di., 13.12.2022 20:00 De Burcht-A Oud Spaans-A _:_ _:_
Wo., 14.12.2022 20:00 `t Brandwapen-A Rumpener Beemden-A _:_ _:_
Wo., 14.12.2022 20:00 `t Steenenkruis-B de Kroeg-A _:_ _:_
10. Speeldag
Di., 10.01.2023 20:00 de Kroeg-A D`r Sjtee Uul-B _:_ _:_
Di., 10.01.2023 20:00 Oud Spaans-A Brunssum Noord-A _:_ _:_
Wo., 11.01.2023 20:00 Het Kroegje Heerlen-A `t Brandwapen-A _:_ _:_
Vr., 13.01.2023 20:00 Rumpener Beemden-A d`r Sjutt-A _:_ _:_
11. Speeldag
Di., 17.01.2023 20:00 de Kroeg-A Het Kroegje Heerlen-A _:_ _:_
Wo., 18.01.2023 20:00 `t Brandwapen-A Oud Spaans-A _:_ _:_
Wo., 18.01.2023 20:00 `t Steenenkruis-B Brunssum Noord-A _:_ _:_
Vr., 20.01.2023 20:00 D`r Sjtee Uul-B De Burcht-A _:_ _:_
12. Speeldag
Di., 24.01.2023 20:00 De Burcht-A Brunssum Noord-A _:_ _:_
Di., 24.01.2023 20:00 d`r Sjutt-A D`r Sjtee Uul-B _:_ _:_
Wo., 25.01.2023 20:00 `t Brandwapen-A `t Steenenkruis-B _:_ _:_
Vr., 27.01.2023 20:00 Rumpener Beemden-A Oud Spaans-A _:_ _:_
13. Speeldag
Di., 31.01.2023 20:00 Brunssum Noord-A d`r Sjutt-A _:_ _:_
Di., 31.01.2023 20:00 de Kroeg-A De Burcht-A _:_ _:_
Di., 31.01.2023 20:00 Oud Spaans-A Het Kroegje Heerlen-A _:_ _:_
Wo., 01.02.2023 20:00 `t Steenenkruis-B Rumpener Beemden-A _:_ _:_
Vr., 03.02.2023 20:00 D`r Sjtee Uul-B `t Brandwapen-A _:_ _:_
14. Speeldag
Di., 07.02.2023 20:00 de Kroeg-A Brunssum Noord-A _:_ _:_
Di., 07.02.2023 20:00 d`r Sjutt-A `t Brandwapen-A _:_ _:_
Vr., 10.02.2023 20:00 D`r Sjtee Uul-B `t Steenenkruis-B _:_ _:_
Vr., 10.02.2023 20:00 Rumpener Beemden-A Het Kroegje Heerlen-A _:_ _:_
15. Speeldag
Di., 07.03.2023 20:00 Brunssum Noord-A D`r Sjtee Uul-B _:_ _:_
Di., 07.03.2023 20:00 De Burcht-A d`r Sjutt-A _:_ _:_
Wo., 08.03.2023 20:00 `t Brandwapen-A de Kroeg-A _:_ _:_
Wo., 08.03.2023 20:00 `t Steenenkruis-B Oud Spaans-A _:_ _:_
16. Speeldag
Di., 14.03.2023 20:00 Brunssum Noord-A `t Brandwapen-A _:_ _:_
Di., 14.03.2023 20:00 d`r Sjutt-A `t Steenenkruis-B _:_ _:_
Wo., 15.03.2023 20:00 Het Kroegje Heerlen-A De Burcht-A _:_ _:_
Vr., 17.03.2023 20:00 Rumpener Beemden-A D`r Sjtee Uul-B _:_ _:_
17. Speeldag
Di., 21.03.2023 20:00 De Burcht-A Rumpener Beemden-A _:_ _:_
Di., 21.03.2023 20:00 de Kroeg-A d`r Sjutt-A _:_ _:_
Wo., 22.03.2023 20:00 `t Steenenkruis-B Het Kroegje Heerlen-A _:_ _:_
Vr., 24.03.2023 20:00 D`r Sjtee Uul-B Oud Spaans-A _:_ _:_
18. Speeldag
Di., 28.03.2023 20:00 De Burcht-A `t Steenenkruis-B _:_ _:_
Di., 28.03.2023 20:00 Oud Spaans-A d`r Sjutt-A _:_ _:_
Wo., 29.03.2023 20:00 Het Kroegje Heerlen-A D`r Sjtee Uul-B _:_ _:_
Vr., 31.03.2023 20:00 Rumpener Beemden-A de Kroeg-A _:_ _:_
19. Speeldag
Di., 18.04.2023 20:00 Brunssum Noord-A Rumpener Beemden-A _:_ _:_
Di., 18.04.2023 20:00 de Kroeg-A Oud Spaans-A _:_ _:_
Di., 18.04.2023 20:00 d`r Sjutt-A Het Kroegje Heerlen-A _:_ _:_
Wo., 19.04.2023 20:00 `t Brandwapen-A De Burcht-A _:_ _:_
20. Speeldag
Di., 16.05.2023 20:00 de Kroeg-A `t Steenenkruis-B _:_ _:_
Di., 16.05.2023 20:00 Oud Spaans-A De Burcht-A _:_ _:_
Wo., 17.05.2023 20:00 Het Kroegje Heerlen-A Brunssum Noord-A _:_ _:_
Vr., 19.05.2023 20:00 Rumpener Beemden-A `t Brandwapen-A _:_ _:_
21. Speeldag
Di., 23.05.2023 20:00 Brunssum Noord-A Oud Spaans-A _:_ _:_
Di., 23.05.2023 20:00 d`r Sjutt-A Rumpener Beemden-A _:_ _:_
Wo., 24.05.2023 20:00 `t Brandwapen-A Het Kroegje Heerlen-A _:_ _:_
Vr., 26.05.2023 20:00 D`r Sjtee Uul-B de Kroeg-A _:_ _:_
22. Speeldag
Di., 06.06.2023 20:00 Brunssum Noord-A `t Steenenkruis-B _:_ _:_
Di., 06.06.2023 20:00 De Burcht-A D`r Sjtee Uul-B _:_ _:_
Di., 06.06.2023 20:00 Oud Spaans-A `t Brandwapen-A _:_ _:_
Wo., 07.06.2023 20:00 Het Kroegje Heerlen-A de Kroeg-A _:_ _:_
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

Volg ons op social media

Aangesloten bij:

Bezoekadres NPB:

Schinvelderstraat 3
6441 TE Brunssum

openingstijden:
zaterdag van 12.00 tot 14.00 uur

KvK: 40188015
NL 16 ABNA 051 90 02 555
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Aanmelden voor de Nieuwsbrief