Competites > P league A   < Terug   Volgende >

P league A

Pl. Team W W G V Punten
1
de Bar-A
7 5 1 1 11
1
`t Lauradorp-A
7 5 1 1 11
3
Apollo-B
7 4 2 1 10
3
de Bar-B
7 4 2 1 10
3
de Gebroken keu-B
7 4 2 1 10
6
De Sport-B
7 3 1 3 7
7
De Sport-C
7 2 2 3 6
8
de Caumerbron-A
7 2 1 4 5
8
`t Steenenkruis-A
7 2 1 4 5
10
Oud Spaans-G
7 1 2 4 4
11
de Sjloes-C
7 1 1 5 3
12
`t Eikske-B
7 0 2 5 2
 
Datum Thuis Gast Sets Uitslag
1. Speeldag
Ma., 26.09.2022 20:00 de Bar-B de Gebroken keu-B 11:8 12:12
Di., 27.09.2022 20:00 `t Lauradorp-A De Sport-C 11:9 15:9
Wo., 28.09.2022 20:00 Apollo-B de Bar-A 12:10 12:12
Wo., 28.09.2022 20:00 de Caumerbron-A `t Eikske-B 18:6 18:6
Wo., 28.09.2022 20:00 De Sport-B `t Steenenkruis-A 9:13 6:18
Vr., 30.09.2022 20:00 Oud Spaans-G de Sjloes-C 8:11 9:15
2. Speeldag
Di., 04.10.2022 20:00 de Gebroken keu-B De Sport-B 7:11 9:15
Do., 06.10.2022 20:00 de Bar-A Oud Spaans-G 11:7 15:9
Do., 06.10.2022 20:00 De Sport-C de Bar-B 11:9 12:12
Do., 06.10.2022 20:00 `t Eikske-B `t Lauradorp-A 6:15 3:21
Vr., 07.10.2022 20:00 de Sjloes-C de Caumerbron-A 6:13 6:18
Vr., 07.10.2022 20:00 `t Steenenkruis-A Apollo-B 6:15 3:21
3. Speeldag
Ma., 31.10.2022 20:00 de Bar-B De Sport-B 10:11 15:9
Di., 01.11.2022 20:00 de Gebroken keu-B `t Steenenkruis-A 12:7 15:9
Wo., 02.11.2022 20:00 Apollo-B Oud Spaans-G 11:7 15:9
Wo., 02.11.2022 20:00 de Caumerbron-A `t Lauradorp-A 11:9 12:12
Do., 03.11.2022 20:00 de Bar-A de Sjloes-C 12:9 15:9
Do., 03.11.2022 20:00 `t Eikske-B De Sport-C 12:12 12:12
4. Speeldag
Di., 08.11.2022 20:00 `t Lauradorp-A de Bar-B 8:12 9:15
Wo., 09.11.2022 20:00 De Sport-B Apollo-B 11:11 12:12
Do., 10.11.2022 20:00 De Sport-C de Caumerbron-A 13:6 15:9
Vr., 11.11.2022 20:00 de Sjloes-C `t Eikske-B 9:9 12:12
Vr., 11.11.2022 20:00 Oud Spaans-G de Gebroken keu-B 9:9 12:12
Vr., 11.11.2022 20:00 `t Steenenkruis-A de Bar-A 6:12 6:18
5. Speeldag
Ma., 14.11.2022 20:00 de Bar-B `t Steenenkruis-A 8:10 9:15
Di., 15.11.2022 20:00 de Gebroken keu-B Apollo-B 13:7 18:6
Wo., 16.11.2022 20:00 De Sport-B De Sport-C 13:7 18:6
Vr., 18.11.2022 20:00 de Sjloes-C `t Lauradorp-A 6:13 6:18
Vr., 18.11.2022 20:00 Oud Spaans-G de Caumerbron-A 13:4 18:6
Do., 01.12.2022 20:00 de Bar-A `t Eikske-B 13:6 15:9
6. Speeldag
Di., 22.11.2022 20:00 `t Lauradorp-A De Sport-B 10:8 15:9
Wo., 23.11.2022 20:00 Apollo-B de Sjloes-C 12:8 18:6
Do., 24.11.2022 20:00 De Sport-C de Bar-A 10:12 9:15
Do., 24.11.2022 20:00 `t Eikske-B de Bar-B 3:21 3:21
Vr., 25.11.2022 20:00 `t Steenenkruis-A Oud Spaans-G 12:10 12:12
Do., 01.12.2022 20:00 de Caumerbron-A de Gebroken keu-B 9:11 9:15
7. Speeldag
Ma., 28.11.2022 20:00 de Bar-B de Bar-A 11:7 15:9
Di., 29.11.2022 20:00 de Gebroken keu-B de Sjloes-C 11:6 15:9
Wo., 30.11.2022 20:00 Apollo-B de Caumerbron-A 12:8 15:9
Wo., 30.11.2022 20:00 De Sport-B `t Eikske-B 13:5 18:6
Vr., 02.12.2022 20:00 Oud Spaans-G De Sport-C 7:11 9:15
Vr., 02.12.2022 20:00 `t Steenenkruis-A `t Lauradorp-A 6:13 6:18
8. Speeldag
Di., 06.12.2022 20:00 `t Lauradorp-A Oud Spaans-G _:_ _:_
Wo., 07.12.2022 20:00 de Caumerbron-A de Bar-B _:_ _:_
Do., 08.12.2022 20:00 de Bar-A de Gebroken keu-B _:_ _:_
Do., 08.12.2022 20:00 De Sport-C Apollo-B _:_ _:_
Do., 08.12.2022 20:00 `t Eikske-B `t Steenenkruis-A _:_ _:_
Vr., 09.12.2022 20:00 de Sjloes-C De Sport-B _:_ _:_
9. Speeldag
Ma., 12.12.2022 20:00 de Bar-B Oud Spaans-G _:_ _:_
Di., 13.12.2022 20:00 de Gebroken keu-B De Sport-C _:_ _:_
Wo., 14.12.2022 20:00 Apollo-B `t Eikske-B _:_ _:_
Wo., 14.12.2022 20:00 De Sport-B de Caumerbron-A _:_ _:_
Do., 15.12.2022 20:00 de Bar-A `t Lauradorp-A _:_ _:_
Vr., 16.12.2022 20:00 `t Steenenkruis-A de Sjloes-C _:_ _:_
10. Speeldag
Di., 10.01.2023 20:00 `t Lauradorp-A Apollo-B _:_ _:_
Wo., 11.01.2023 20:00 de Caumerbron-A de Bar-A _:_ _:_
Do., 12.01.2023 20:00 De Sport-C `t Steenenkruis-A _:_ _:_
Do., 12.01.2023 20:00 `t Eikske-B de Gebroken keu-B _:_ _:_
Vr., 13.01.2023 20:00 de Sjloes-C de Bar-B _:_ _:_
Vr., 13.01.2023 20:00 Oud Spaans-G De Sport-B _:_ _:_
11. Speeldag
Ma., 16.01.2023 20:00 de Bar-B Apollo-B _:_ _:_
Di., 17.01.2023 20:00 de Gebroken keu-B `t Lauradorp-A _:_ _:_
Wo., 18.01.2023 20:00 De Sport-B de Bar-A _:_ _:_
Vr., 20.01.2023 20:00 de Sjloes-C De Sport-C _:_ _:_
Vr., 20.01.2023 20:00 Oud Spaans-G `t Eikske-B _:_ _:_
Vr., 20.01.2023 20:00 `t Steenenkruis-A de Caumerbron-A _:_ _:_
12. Speeldag
Di., 24.01.2023 20:00 de Gebroken keu-B de Bar-B _:_ _:_
Do., 26.01.2023 20:00 de Bar-A Apollo-B _:_ _:_
Do., 26.01.2023 20:00 De Sport-C `t Lauradorp-A _:_ _:_
Do., 26.01.2023 20:00 `t Eikske-B de Caumerbron-A _:_ _:_
Vr., 27.01.2023 20:00 de Sjloes-C Oud Spaans-G _:_ _:_
Vr., 27.01.2023 20:00 `t Steenenkruis-A De Sport-B _:_ _:_
13. Speeldag
Ma., 30.01.2023 20:00 de Bar-B De Sport-C _:_ _:_
Di., 31.01.2023 20:00 `t Lauradorp-A `t Eikske-B _:_ _:_
Wo., 01.02.2023 20:00 Apollo-B `t Steenenkruis-A _:_ _:_
Wo., 01.02.2023 20:00 de Caumerbron-A de Sjloes-C _:_ _:_
Wo., 01.02.2023 20:00 De Sport-B de Gebroken keu-B _:_ _:_
Vr., 03.02.2023 20:00 Oud Spaans-G de Bar-A _:_ _:_
14. Speeldag
Di., 07.02.2023 20:00 `t Lauradorp-A de Caumerbron-A _:_ _:_
Wo., 08.02.2023 20:00 De Sport-B de Bar-B _:_ _:_
Do., 09.02.2023 20:00 De Sport-C `t Eikske-B _:_ _:_
Vr., 10.02.2023 20:00 de Sjloes-C de Bar-A _:_ _:_
Vr., 10.02.2023 20:00 Oud Spaans-G Apollo-B _:_ _:_
Vr., 10.02.2023 20:00 `t Steenenkruis-A de Gebroken keu-B _:_ _:_
15. Speeldag
Ma., 06.03.2023 20:00 de Bar-B `t Lauradorp-A _:_ _:_
Di., 07.03.2023 20:00 de Gebroken keu-B Oud Spaans-G _:_ _:_
Wo., 08.03.2023 20:00 Apollo-B De Sport-B _:_ _:_
Wo., 08.03.2023 20:00 de Caumerbron-A De Sport-C _:_ _:_
Do., 09.03.2023 20:00 de Bar-A `t Steenenkruis-A _:_ _:_
Do., 09.03.2023 20:00 `t Eikske-B de Sjloes-C _:_ _:_
16. Speeldag
Di., 14.03.2023 20:00 `t Lauradorp-A de Sjloes-C _:_ _:_
Wo., 15.03.2023 20:00 Apollo-B de Gebroken keu-B _:_ _:_
Wo., 15.03.2023 20:00 de Caumerbron-A Oud Spaans-G _:_ _:_
Do., 16.03.2023 20:00 De Sport-C De Sport-B _:_ _:_
Do., 16.03.2023 20:00 `t Eikske-B de Bar-A _:_ _:_
Vr., 17.03.2023 20:00 `t Steenenkruis-A de Bar-B _:_ _:_
17. Speeldag
Ma., 20.03.2023 20:00 de Bar-B `t Eikske-B _:_ _:_
Di., 21.03.2023 20:00 de Gebroken keu-B de Caumerbron-A _:_ _:_
Wo., 22.03.2023 20:00 De Sport-B `t Lauradorp-A _:_ _:_
Do., 23.03.2023 20:00 de Bar-A De Sport-C _:_ _:_
Vr., 24.03.2023 20:00 de Sjloes-C Apollo-B _:_ _:_
Vr., 24.03.2023 20:00 Oud Spaans-G `t Steenenkruis-A _:_ _:_
18. Speeldag
Di., 28.03.2023 20:00 `t Lauradorp-A `t Steenenkruis-A _:_ _:_
Wo., 29.03.2023 20:00 de Caumerbron-A Apollo-B _:_ _:_
Do., 30.03.2023 20:00 de Bar-A de Bar-B _:_ _:_
Do., 30.03.2023 20:00 De Sport-C Oud Spaans-G _:_ _:_
Do., 30.03.2023 20:00 `t Eikske-B De Sport-B _:_ _:_
Vr., 31.03.2023 20:00 de Sjloes-C de Gebroken keu-B _:_ _:_
19. Speeldag
Ma., 17.04.2023 20:00 de Bar-B de Caumerbron-A _:_ _:_
Di., 18.04.2023 20:00 de Gebroken keu-B de Bar-A _:_ _:_
Wo., 19.04.2023 20:00 Apollo-B De Sport-C _:_ _:_
Wo., 19.04.2023 20:00 De Sport-B de Sjloes-C _:_ _:_
Vr., 21.04.2023 20:00 Oud Spaans-G `t Lauradorp-A _:_ _:_
Vr., 21.04.2023 20:00 `t Steenenkruis-A `t Eikske-B _:_ _:_
20. Speeldag
Di., 16.05.2023 20:00 `t Lauradorp-A de Bar-A _:_ _:_
Wo., 17.05.2023 20:00 de Caumerbron-A De Sport-B _:_ _:_
Do., 18.05.2023 20:00 De Sport-C de Gebroken keu-B _:_ _:_
Do., 18.05.2023 20:00 `t Eikske-B Apollo-B _:_ _:_
Vr., 19.05.2023 20:00 de Sjloes-C `t Steenenkruis-A _:_ _:_
Vr., 19.05.2023 20:00 Oud Spaans-G de Bar-B _:_ _:_
21. Speeldag
Ma., 22.05.2023 20:00 de Bar-B de Sjloes-C _:_ _:_
Di., 23.05.2023 20:00 de Gebroken keu-B `t Eikske-B _:_ _:_
Wo., 24.05.2023 20:00 Apollo-B `t Lauradorp-A _:_ _:_
Wo., 24.05.2023 20:00 De Sport-B Oud Spaans-G _:_ _:_
Do., 25.05.2023 20:00 de Bar-A de Caumerbron-A _:_ _:_
Vr., 26.05.2023 20:00 `t Steenenkruis-A De Sport-C _:_ _:_
22. Speeldag
Di., 06.06.2023 20:00 `t Lauradorp-A de Gebroken keu-B _:_ _:_
Wo., 07.06.2023 20:00 Apollo-B de Bar-B _:_ _:_
Wo., 07.06.2023 20:00 de Caumerbron-A `t Steenenkruis-A _:_ _:_
Do., 08.06.2023 20:00 de Bar-A De Sport-B _:_ _:_
Do., 08.06.2023 20:00 De Sport-C de Sjloes-C _:_ _:_
Do., 08.06.2023 20:00 `t Eikske-B Oud Spaans-G _:_ _:_
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

Volg ons op social media

Aangesloten bij:

Bezoekadres NPB:

Schinvelderstraat 3
6441 TE Brunssum

openingstijden:
zaterdag van 12.00 tot 14.00 uur

KvK: 40188015
NL 16 ABNA 051 90 02 555
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Aanmelden voor de Nieuwsbrief