Wedstrijden van de laatste 7 dagen |
Datum | Thuis | Gast | Uitslag |
---|---|---|---|
Do., 18.04.2024 20:00 1e League B (16. Speeldag) |
Apollo-D |
Berg en Dal-A Verantwoordelijk sinds 18.04.2024 |
12:12 onbevestigd |
Do., 18.04.2024 20:00 Perfect Preventie SL (16. Speeldag) |
de Bar-A | De Sport-A | 12:12 |
Do., 18.04.2024 20:00 1e League D (16. Speeldag) |
De Sport-C | Amicitia-A | 8:16 |
Do., 18.04.2024 20:00 2e League F (16. Speeldag) |
D`r Sjtee Uul-B | de Residentie-A | 4:20 |
Do., 18.04.2024 20:00 P league B (16. Speeldag) |
Gorissen-A |
`t Lauradorp-A Verantwoordelijk sinds 19.04.2024 |
9:15 onbevestigd |
Do., 18.04.2024 20:00 2e League B (16. Speeldag) |
Joe`s Place-A |
De Koetsch-A Verantwoordelijk sinds 18.04.2024 |
14:10 onbevestigd |
Do., 18.04.2024 20:00 2e League E (16. Speeldag) |
Oud Spaans-F | de Sjloes-F | 6:18 |
Do., 18.04.2024 20:00 2e League F (16. Speeldag) |
Poelkloep Parksjtad-A | `t Lauradorp-B | 4:20 |
Do., 18.04.2024 20:00 1e League A (16. Speeldag) |
Rumpener Beemden-C |
Bie Alois-B Verantwoordelijk sinds 18.04.2024 |
18:6 onbevestigd |
Do., 18.04.2024 20:00 2e League B (16. Speeldag) |
Utopia-B | Apollo-F | 6:18 |
Do., 18.04.2024 20:00 2e League F (16. Speeldag) |
Wilhelmina-C |
d`r Sjutt-C Verantwoordelijk sinds 18.04.2024 |
8:16 onbevestigd |
Do., 18.04.2024 20:00 2e League B (16. Speeldag) |
`t Heukske-A |
Berg en Dal-B Verantwoordelijk sinds 18.04.2024 |
14:10 onbevestigd |
Do., 18.04.2024 20:00 2e League B (16. Speeldag) |
`t Lauradorp-C |
Het Kroegje Heerlen-D Verantwoordelijk sinds 18.04.2024 |
12:12 onbevestigd |
Do., 18.04.2024 20:00 1e League B (16. Speeldag) |
`t Pumpje-B |
Dierks-A Verantwoordelijk sinds 18.04.2024 |
8:16 onbevestigd |
Do., 18.04.2024 20:00 P league A (16. Speeldag) |
`t Steenenkruis-A | `t Brandwapen-D | 15:9 |
Wo., 17.04.2024 20:00 P league B (16. Speeldag) |
Apollo-B | de Bar-B | 18:6 |
Wo., 17.04.2024 20:00 2e League D (16. Speeldag) |
Apollo-G |
de Reunie-E Verantwoordelijk sinds 18.04.2024 |
16:8 onbevestigd |
Wo., 17.04.2024 20:00 P league B (16. Speeldag) |
de Burcht-A |
Bie Alois-A Verantwoordelijk sinds 17.04.2024 |
18:6 onbevestigd |
Wo., 17.04.2024 20:00 P league B (16. Speeldag) |
de Caumerbron-A | Rumpenerhof-B | 21:3 |
Wo., 17.04.2024 20:00 2e League A (16. Speeldag) |
de Reunie-D | D`r Sjtee Uul-D | 16:8 |
Wo., 17.04.2024 20:00 1e League A (16. Speeldag) |
de Sjloes-D |
Bie Lowieke-A Verantwoordelijk sinds 18.04.2024 |
6:18 onbevestigd |
Wo., 17.04.2024 20:00 1e League D (16. Speeldag) |
de Sjloes-E | Slek-A | 16:8 |
Wo., 17.04.2024 20:00 2e League A (16. Speeldag) |
de Varenbeuk-A |
Apollo-E Verantwoordelijk sinds 17.04.2024 |
12:12 onbevestigd |
Wo., 17.04.2024 20:00 2e League E (16. Speeldag) |
D`n Aezel-B |
de Gebroken Keu-C Verantwoordelijk sinds 17.04.2024 |
16:8 onbevestigd |
Wo., 17.04.2024 20:00 1e League B (16. Speeldag) |
D`r Sjtee Uul-A | D`r Sjpringbron-A | 10:14 |
Wo., 17.04.2024 20:00 2e League A (16. Speeldag) |
D`r Toeëre-C |
Heksenberg-D Verantwoordelijk sinds 17.04.2024 |
14:10 onbevestigd |
Wo., 17.04.2024 20:00 1e League C (16. Speeldag) |
Heksenberg-A |
Mio-B Verantwoordelijk sinds 18.04.2024 |
16:8 onbevestigd |
Wo., 17.04.2024 20:00 1e League D (16. Speeldag) |
Oud Spaans-E | Het Kroegje Heerlen-B | 6:18 |
Wo., 17.04.2024 20:00 P league A (16. Speeldag) |
Schaesbergerveld-B |
de Sjloes-C Verantwoordelijk sinds 18.04.2024 |
6:18 onbevestigd |
Wo., 17.04.2024 20:00 2e League E (16. Speeldag) |
Spech-A | De Sjoester-A | 18:6 |
Wo., 17.04.2024 20:00 1e League D (16. Speeldag) |
Ummer d`r neaver-A |
In de Vrie-B Verantwoordelijk sinds 17.04.2024 |
16:8 onbevestigd |
Wo., 17.04.2024 20:00 1e League C (16. Speeldag) |
Utopia-A | Apollo-C | 16:8 |
Wo., 17.04.2024 20:00 2e League C (16. Speeldag) |
Wilhelmina-B | Brunssum Noord-B | 16:8 |
Wo., 17.04.2024 20:00 2e League A (16. Speeldag) |
`t Brandwapen-C | `t Steenenkruis-D | 4:20 |
Wo., 17.04.2024 20:00 Perfect Preventie SL (16. Speeldag) |
`t Pumpje-A | de Gebroken Keu-A | 0:24 |
Di., 16.04.2024 20:00 2e League G (16. Speeldag) |
Brunssum Noord-A | de Varenbeuk-C | 16:8 |
Di., 16.04.2024 20:00 P league A (16. Speeldag) |
de Gebroken keu-B |
Oud Spaans-B Verantwoordelijk sinds 17.04.2024 |
15:9 onbevestigd |
Di., 16.04.2024 20:00 2e League D (16. Speeldag) |
de Kroeg-B | De Sjoester-B | 8:16 |
Di., 16.04.2024 20:00 1e League B (16. Speeldag) |
d`r Sjutt-A |
de Koempels-A Verantwoordelijk sinds 16.04.2024 |
14:10 onbevestigd |
Di., 16.04.2024 20:00 2e League G (16. Speeldag) |
Galouppe-A |
de Reunie-B Verantwoordelijk sinds 16.04.2024 |
12:12 onbevestigd |
Di., 16.04.2024 20:00 2e League G (16. Speeldag) |
Heksenberg-B |
Dingus-A Verantwoordelijk sinds 16.04.2024 |
8:16 onbevestigd |
Di., 16.04.2024 20:00 1e League A (16. Speeldag) |
In de Vrie-A | de Reunie-A | 24:0 |
Di., 16.04.2024 20:00 1e League A (16. Speeldag) |
Oud Spaans-D | Auwt Einekoeze-A | 10:14 |
Di., 16.04.2024 20:00 P league A (16. Speeldag) |
Rumpenerhof-A | D`r Toeëre-B | 15:9 |
Di., 16.04.2024 20:00 1e League B (16. Speeldag) |
Wilhelmina-A | `t Steenenkruis-B | 4:20 |
Di., 16.04.2024 20:00 2e League G (16. Speeldag) |
`t Pumpje-E | de Kroeg-C | 10:14 |
Di., 16.04.2024 20:00 1e League C (16. Speeldag) |
`t Steenenkruis-C |
`t Brandwapen-A Verantwoordelijk sinds 17.04.2024 |
6:18 onbevestigd |
Ma., 15.04.2024 20:00 1e League A (16. Speeldag) |
de Bar-C | D`n Aezel-A | 20:4 |
Ma., 15.04.2024 20:00 Perfect Preventie SL (16. Speeldag) |
D`r Toeëre-A | de Sjloes-B | 3:21 |
Ma., 15.04.2024 20:00 Perfect Preventie SL (16. Speeldag) |
Mio-A | Apollo-A | 3:21 |
Ma., 15.04.2024 20:00 P league B (16. Speeldag) |
Oud Spaans-A | De Sport-B | 12:12 |
Ma., 15.04.2024 20:00 2e League D (16. Speeldag) |
Wilhelmina-D | De Sport-D | 4:20 |
Ma., 15.04.2024 20:00 2e League C (16. Speeldag) |
`t Brandwapen-B Verantwoordelijk sinds 15.04.2024 |
Fratelli-A |
8:16 onbevestigd |
Ma., 15.04.2024 20:00 1e League C (16. Speeldag) |
`t Pumpje-C |
Rumpenerhof-C Verantwoordelijk sinds 15.04.2024 |
14:10 onbevestigd |
Vr., 12.04.2024 20:00 1e League D (13. Speeldag) |
Rumpener Beemden-B | Oud Spaans-E | 16:8 |
Wedstrijden van de komende 14 dagen |
Datum | Thuis | Gast | Uitslag |
---|---|---|---|
Ma., 15.04.2024 20:00 2e League D (16. Speeldag) |
d`r Sjutt-B | D`r Sjtee Uul-C | _:_ |
Wo., 17.04.2024 20:00 P league A (16. Speeldag) |
Het Kroegje Heerlen-A | De Burcht-B | _:_ |
Do., 18.04.2024 20:00 2e League E (16. Speeldag) |
Het Centrum-A | Galouppe-B | _:_ |
Do., 18.04.2024 20:00 2e League F (16. Speeldag) |
Oud Molenberg-B | Carboon-A | _:_ |
Do., 18.04.2024 20:00 2e League E (16. Speeldag) |
Witste Waal-A (2e) | de Reunie-C | _:_ |
Vr., 19.04.2024 20:00 Perfect Preventie SL (16. Speeldag) |
de Sjloes-A | Schaesbergerveld-A | _:_ |
Vr., 19.04.2024 20:00 2e League H (16. Speeldag) |
Dormans-A | Auwt Einekoeze-B | _:_ |
Vr., 19.04.2024 20:00 2e League H (16. Speeldag) |
Het Kroegje Heerlen-C | de Varenbeuk-B | _:_ |
Vr., 19.04.2024 20:00 2e League H (16. Speeldag) |
Mofert-A | Oud Molenberg-A | _:_ |
Vr., 19.04.2024 20:00 2e League C (16. Speeldag) |
Oud Molenberg-D | Heksenberg-C | _:_ |
Vr., 19.04.2024 20:00 1e League C (16. Speeldag) |
Rumpener Beemden-A | Oud Spaans-C | _:_ |
Vr., 19.04.2024 20:00 1e League D (16. Speeldag) |
Rumpenerhof-D | Rumpener Beemden-B | _:_ |
Vr., 19.04.2024 20:00 2e League H (16. Speeldag) |
Schaesbergerveld-C | Oud Spaans-G | _:_ |
Ma., 22.04.2024 20:00 P league B (17. Speeldag) |
de Bar-B | Oud Spaans-A | _:_ |
Ma., 22.04.2024 20:00 1e League B (17. Speeldag) |
D`r Sjpringbron-A | Wilhelmina-A | _:_ |
Ma., 22.04.2024 20:00 2e League D (15. Speeldag) |
d`r Sjutt-B | Oud Molenberg-C | _:_ |
Ma., 22.04.2024 20:00 P league A (17. Speeldag) |
D`r Toeëre-B | de Gebroken keu-B | _:_ |
Ma., 22.04.2024 20:00 1e League C (17. Speeldag) |
Mio-B | Rumpener Beemden-A | _:_ |
Ma., 22.04.2024 20:00 P league A (17. Speeldag) |
`t Brandwapen-D | Het Kroegje Heerlen-A | _:_ |
Di., 23.04.2024 20:00 1e League D (17. Speeldag) |
Amicitia-A | Oud Spaans-E | _:_ |
Di., 23.04.2024 20:00 1e League A (17. Speeldag) |
Bie Alois-B | Oud Spaans-D | _:_ |
Di., 23.04.2024 20:00 2e League C (17. Speeldag) |
Brunssum Noord-B | `t Pumpje-D | _:_ |
Di., 23.04.2024 20:00 P league A (17. Speeldag) |
De Burcht-B | Schaesbergerveld-B | _:_ |
Di., 23.04.2024 20:00 2e League E (17. Speeldag) |
de Gebroken Keu-C | Oud Spaans-F | _:_ |
Di., 23.04.2024 20:00 2e League G (17. Speeldag) |
de Reunie-B | `t Pumpje-E | _:_ |
Di., 23.04.2024 20:00 2e League G (17. Speeldag) |
De Sport-F | Brunssum Noord-A | _:_ |
Di., 23.04.2024 20:00 2e League G (17. Speeldag) |
de Varenbeuk-C | Heksenberg-B | _:_ |
Di., 23.04.2024 20:00 2e League G (17. Speeldag) |
Dingus-A | Galouppe-A | _:_ |
Di., 23.04.2024 20:00 1e League A (17. Speeldag) |
D`n Aezel-A | Rumpener Beemden-C | _:_ |
Di., 23.04.2024 20:00 2e League E (17. Speeldag) |
Galouppe-B | Witste Waal-A (2e) | _:_ |
Di., 23.04.2024 20:00 2e League C (17. Speeldag) |
Heksenberg-C | Wilhelmina-B | _:_ |
Di., 23.04.2024 20:00 1e League D (17. Speeldag) |
Slek-A | Ummer d`r neaver-A | _:_ |
Di., 23.04.2024 20:00 P league B (17. Speeldag) |
`t Lauradorp-A | Apollo-B | _:_ |
Wo., 24.04.2024 20:00 Perfect Preventie SL (17. Speeldag) |
Apollo-A | De Sport-A | _:_ |
Wo., 24.04.2024 20:00 2e League A (17. Speeldag) |
Apollo-E | De Sport-E | _:_ |
Wo., 24.04.2024 20:00 P league B (17. Speeldag) |
Bie Alois-A | Gorissen-A | _:_ |
Wo., 24.04.2024 20:00 Perfect Preventie SL (17. Speeldag) |
de Gebroken Keu-A | de Sjloes-A | _:_ |
Wo., 24.04.2024 20:00 2e League C (17. Speeldag) |
De Oude Mert-A | `t Brandwapen-B | _:_ |
Wo., 24.04.2024 20:00 1e League A (17. Speeldag) |
de Reunie-A | de Sjloes-D | _:_ |
Wo., 24.04.2024 20:00 2e League D (17. Speeldag) |
de Reunie-E | Wilhelmina-D | _:_ |
Wo., 24.04.2024 20:00 Perfect Preventie SL (17. Speeldag) |
de Sjloes-B | Mio-A | _:_ |
Wo., 24.04.2024 20:00 2e League E (17. Speeldag) |
de Sjloes-F | Het Centrum-A | _:_ |
Wo., 24.04.2024 20:00 2e League D (17. Speeldag) |
De Sjoester-B | Oud Molenberg-C | _:_ |
Wo., 24.04.2024 20:00 P league B (17. Speeldag) |
De Sport-B | de Caumerbron-A | _:_ |
Wo., 24.04.2024 20:00 2e League D (17. Speeldag) |
De Sport-D | d`r Sjutt-B | _:_ |
Wo., 24.04.2024 20:00 2e League A (17. Speeldag) |
D`r Sjtee Uul-D | D`r Toeëre-C | _:_ |
Wo., 24.04.2024 20:00 2e League C (17. Speeldag) |
Fratelli-A | Oud Molenberg-D | _:_ |
Wo., 24.04.2024 20:00 2e League A (17. Speeldag) |
Heksenberg-D | de Varenbeuk-A | _:_ |
Wo., 24.04.2024 20:00 1e League C (17. Speeldag) |
`t Brandwapen-A | `t Pumpje-C | _:_ |
Wo., 24.04.2024 20:00 1e League B (17. Speeldag) |
`t Steenenkruis-B | Berg en Dal-A | _:_ |
Wo., 24.04.2024 20:00 2e League A (17. Speeldag) |
`t Steenenkruis-D | de Reunie-D | _:_ |
Do., 25.04.2024 20:00 1e League B (17. Speeldag) |
Apollo-D | d`r Sjutt-A | _:_ |
Do., 25.04.2024 20:00 2e League B (17. Speeldag) |
Apollo-F | Joe`s Place-A | _:_ |
Do., 25.04.2024 20:00 1e League A (17. Speeldag) |
Auwt Einekoeze-A | In de Vrie-A | _:_ |
Do., 25.04.2024 20:00 2e League B (17. Speeldag) |
Berg en Dal-B | Utopia-B | _:_ |
Do., 25.04.2024 20:00 1e League A (17. Speeldag) |
Bie Lowieke-A | de Bar-C | _:_ |
Do., 25.04.2024 20:00 2e League F (17. Speeldag) |
Carboon-A | Poelkloep Parksjtad-A | _:_ |
Do., 25.04.2024 20:00 Perfect Preventie SL (17. Speeldag) |
de Bar-A | `t Pumpje-A | _:_ |
Do., 25.04.2024 20:00 2e League F (17. Speeldag) |
de Residentie-A | Oud Molenberg-B | _:_ |
Do., 25.04.2024 20:00 2e League E (17. Speeldag) |
de Reunie-C | Spech-A | _:_ |
Do., 25.04.2024 20:00 2e League E (17. Speeldag) |
De Sjoester-A | D`n Aezel-B | _:_ |
Do., 25.04.2024 20:00 1e League B (17. Speeldag) |
Dierks-A | D`r Sjtee Uul-A | _:_ |
Do., 25.04.2024 20:00 2e League B (17. Speeldag) |
Dingus-B | `t Lauradorp-C | _:_ |
Do., 25.04.2024 20:00 2e League D (17. Speeldag) |
D`r Sjtee Uul-C | de Kroeg-B | _:_ |
Do., 25.04.2024 20:00 2e League F (17. Speeldag) |
d`r Sjutt-C | D`r Sjtee Uul-B | _:_ |
Do., 25.04.2024 20:00 2e League B (17. Speeldag) |
Het Kroegje Heerlen-D | `t Heukske-A | _:_ |
Do., 25.04.2024 20:00 1e League D (17. Speeldag) |
In de Vrie-B | Rumpenerhof-D | _:_ |
Do., 25.04.2024 20:00 2e League F (17. Speeldag) |
Oud Genhei-A | Wilhelmina-C | _:_ |
Do., 25.04.2024 20:00 P league A (17. Speeldag) |
Oud Spaans-B | `t Steenenkruis-A | _:_ |
Do., 25.04.2024 20:00 P league A (17. Speeldag) |
Rumpenerhof-A | de Sjloes-C | _:_ |
Do., 25.04.2024 20:00 1e League C (17. Speeldag) |
Rumpenerhof-C | Utopia-A | _:_ |
Vr., 26.04.2024 20:00 1e League C (17. Speeldag) |
Apollo-C | Heksenberg-A | _:_ |
Vr., 26.04.2024 20:00 2e League H (17. Speeldag) |
Auwt Einekoeze-B | Mofert-A | _:_ |
Vr., 26.04.2024 20:00 2e League H (17. Speeldag) |
de Varenbeuk-B | Dormans-A | _:_ |
Vr., 26.04.2024 20:00 1e League D (17. Speeldag) |
Het Kroegje Heerlen-B | de Sjloes-E | _:_ |
Vr., 26.04.2024 20:00 2e League H (17. Speeldag) |
Oud Spaans-G | Het Kroegje Heerlen-C | _:_ |
Vr., 26.04.2024 20:00 1e League D (17. Speeldag) |
Rumpener Beemden-B | De Sport-C | _:_ |
Vr., 26.04.2024 20:00 P league B (17. Speeldag) |
Rumpenerhof-B | de Burcht-A | _:_ |
Vr., 26.04.2024 20:00 Perfect Preventie SL (17. Speeldag) |
Schaesbergerveld-A | D`r Toeëre-A | _:_ |
Vr., 26.04.2024 20:00 2e League H (17. Speeldag) |
`t Volkshoes Gelaen-A | Schaesbergerveld-C | _:_ |
Ma., 29.04.2024 20:00 1e League A (18. Speeldag) |
de Bar-C | Bie Alois-B | _:_ |
Ma., 29.04.2024 20:00 2e League D (18. Speeldag) |
d`r Sjutt-B | De Sjoester-B | _:_ |
Ma., 29.04.2024 20:00 Perfect Preventie SL (18. Speeldag) |
D`r Toeëre-A | Apollo-A | _:_ |
Ma., 29.04.2024 20:00 Perfect Preventie SL (18. Speeldag) |
Mio-A | de Bar-A | _:_ |
Ma., 29.04.2024 20:00 P league B (18. Speeldag) |
Oud Spaans-A | Rumpenerhof-B | _:_ |
Ma., 29.04.2024 20:00 2e League D (18. Speeldag) |
Wilhelmina-D | D`r Sjtee Uul-C | _:_ |
Ma., 29.04.2024 20:00 2e League C (18. Speeldag) |
`t Brandwapen-B | Heksenberg-C | _:_ |
Ma., 29.04.2024 20:00 1e League C (18. Speeldag) |
`t Pumpje-C | Apollo-C | _:_ |
Di., 30.04.2024 20:00 2e League G (18. Speeldag) |
Brunssum Noord-A | Dingus-A | _:_ |
Di., 30.04.2024 20:00 P league A (18. Speeldag) |
de Gebroken keu-B | `t Brandwapen-D | _:_ |
Di., 30.04.2024 20:00 2e League G (18. Speeldag) |
De Sport-F | `t Pumpje-E | _:_ |
Di., 30.04.2024 20:00 1e League B (18. Speeldag) |
d`r Sjutt-A | Dierks-A | _:_ |
Di., 30.04.2024 20:00 2e League G (18. Speeldag) |
Galouppe-A | de Kroeg-C | _:_ |
Di., 30.04.2024 20:00 2e League G (18. Speeldag) |
Heksenberg-B | de Reunie-B | _:_ |
Di., 30.04.2024 20:00 1e League A (18. Speeldag) |
In de Vrie-A | Bie Lowieke-A | _:_ |
Di., 30.04.2024 20:00 1e League A (18. Speeldag) |
Oud Spaans-D | de Reunie-A | _:_ |
Di., 30.04.2024 20:00 1e League B (18. Speeldag) |
Wilhelmina-A | Apollo-D | _:_ |
Di., 30.04.2024 20:00 2e League C (18. Speeldag) |
`t Pumpje-D | De Oude Mert-A | _:_ |
Di., 30.04.2024 20:00 1e League C (18. Speeldag) |
`t Steenenkruis-C | Rumpenerhof-C | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 2e League D (18. Speeldag) |
Apollo-G | De Sport-D | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 1e League B (18. Speeldag) |
Berg en Dal-A | de Koempels-A | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 P league B (18. Speeldag) |
de Burcht-A | `t Lauradorp-A | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 P league B (18. Speeldag) |
de Caumerbron-A | Bie Alois-A | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 2e League A (18. Speeldag) |
de Reunie-D | Heksenberg-D | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 1e League A (18. Speeldag) |
de Sjloes-D | D`n Aezel-A | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 1e League D (18. Speeldag) |
de Sjloes-E | In de Vrie-B | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 Perfect Preventie SL (18. Speeldag) |
De Sport-A | de Gebroken Keu-A | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 2e League A (18. Speeldag) |
De Sport-E | `t Steenenkruis-D | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 2e League E (18. Speeldag) |
D`n Aezel-B | de Sjloes-F | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 1e League B (18. Speeldag) |
D`r Sjtee Uul-A | `t Steenenkruis-B | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 2e League A (18. Speeldag) |
D`r Toeëre-C | Apollo-E | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 1e League C (18. Speeldag) |
Heksenberg-A | Oud Spaans-C | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 P league A (18. Speeldag) |
Het Kroegje Heerlen-A | de Sjloes-C | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 2e League D (18. Speeldag) |
Oud Molenberg-C | de Reunie-E | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 1e League D (18. Speeldag) |
Oud Spaans-E | Slek-A | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 P league A (18. Speeldag) |
Schaesbergerveld-B | D`r Toeëre-B | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 2e League E (18. Speeldag) |
Spech-A | de Gebroken Keu-C | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 1e League D (18. Speeldag) |
Ummer d`r neaver-A | Rumpener Beemden-B | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 1e League C (18. Speeldag) |
Utopia-A | Mio-B | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 2e League C (18. Speeldag) |
Wilhelmina-B | de Kroeg-A | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 2e League A (18. Speeldag) |
`t Brandwapen-C | D`r Sjtee Uul-D | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 Perfect Preventie SL (18. Speeldag) |
`t Pumpje-A | Schaesbergerveld-A | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 P league B (18. Speeldag) |
Apollo-B | De Sport-B | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 1e League D (18. Speeldag) |
De Sport-C | Het Kroegje Heerlen-B | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 2e League F (18. Speeldag) |
D`r Sjtee Uul-B | Carboon-A | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 P league B (18. Speeldag) |
Gorissen-A | de Bar-B | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 2e League E (18. Speeldag) |
Het Centrum-A | de Reunie-C | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 2e League B (18. Speeldag) |
Joe`s Place-A | Dingus-B | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 2e League F (18. Speeldag) |
Oud Molenberg-B | `t Lauradorp-B | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 2e League E (18. Speeldag) |
Oud Spaans-F | Galouppe-B | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 2e League F (18. Speeldag) |
Poelkloep Parksjtad-A | Oud Genhei-A | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 1e League A (18. Speeldag) |
Rumpener Beemden-C | Auwt Einekoeze-A | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 P league A (18. Speeldag) |
Rumpenerhof-A | Oud Spaans-B | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 2e League B (18. Speeldag) |
Utopia-B | De Koetsch-A | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 2e League F (18. Speeldag) |
Wilhelmina-C | de Residentie-A | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 2e League E (18. Speeldag) |
Witste Waal-A (2e) | De Sjoester-A | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 2e League B (18. Speeldag) |
`t Heukske-A | Apollo-F | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 2e League B (18. Speeldag) |
`t Lauradorp-C | Berg en Dal-B | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 1e League B (18. Speeldag) |
`t Pumpje-B | D`r Sjpringbron-A | _:_ |
Vr., 03.05.2024 20:00 2e League H (18. Speeldag) |
Dormans-A | Oud Molenberg-A | _:_ |
Vr., 03.05.2024 20:00 2e League H (18. Speeldag) |
Het Kroegje Heerlen-C | Auwt Einekoeze-B | _:_ |
Vr., 03.05.2024 20:00 2e League H (18. Speeldag) |
Mofert-A | `t Volkshoes Gelaen-A | _:_ |
Vr., 03.05.2024 20:00 2e League C (18. Speeldag) |
Oud Molenberg-D | Brunssum Noord-B | _:_ |
Vr., 03.05.2024 20:00 1e League C (18. Speeldag) |
Rumpener Beemden-A | `t Brandwapen-A | _:_ |
Vr., 03.05.2024 20:00 1e League D (18. Speeldag) |
Rumpenerhof-D | Amicitia-A | _:_ |
Vr., 03.05.2024 20:00 2e League H (18. Speeldag) |
Schaesbergerveld-C | de Varenbeuk-B | _:_ |
Vr., 03.05.2024 20:00 P league A (18. Speeldag) |
`t Steenenkruis-A | De Burcht-B | _:_ |