Wedstrijden die bezig zijn |
Datum | Thuis | Gast | Uitslag |
---|---|---|---|
Do., 25.04.2024 20:00 2e League B (17. Speeldag) |
Dingus-B | `t Lauradorp-C |
14:10 live |
Do., 25.04.2024 20:00 P league A (17. Speeldag) |
Oud Spaans-B | `t Steenenkruis-A |
15:6 live |
Wedstrijden van de laatste 7 dagen |
Wedstrijden van de komende 14 dagen |
Datum | Thuis | Gast | Uitslag |
---|---|---|---|
Di., 23.04.2024 20:00 2e League E (17. Speeldag) |
de Gebroken Keu-C | Oud Spaans-F | _:_ |
Do., 25.04.2024 20:00 2e League F (17. Speeldag) |
d`r Sjutt-C | D`r Sjtee Uul-B | _:_ |
Do., 25.04.2024 20:00 1e League D (17. Speeldag) |
In de Vrie-B | Rumpenerhof-D | _:_ |
Do., 25.04.2024 20:00 2e League F (17. Speeldag) |
Oud Genhei-A | Wilhelmina-C | _:_ |
Vr., 26.04.2024 20:00 1e League C (17. Speeldag) |
Apollo-C | Heksenberg-A | _:_ |
Vr., 26.04.2024 20:00 2e League H (17. Speeldag) |
Auwt Einekoeze-B | Mofert-A | _:_ |
Vr., 26.04.2024 20:00 2e League H (17. Speeldag) |
de Varenbeuk-B | Dormans-A | _:_ |
Vr., 26.04.2024 20:00 1e League D (17. Speeldag) |
Het Kroegje Heerlen-B | de Sjloes-E | _:_ |
Vr., 26.04.2024 20:00 2e League H (17. Speeldag) |
Oud Spaans-G | Het Kroegje Heerlen-C | _:_ |
Vr., 26.04.2024 20:00 Perfect Preventie SL (17. Speeldag) |
Schaesbergerveld-A | D`r Toeëre-A | _:_ |
Vr., 26.04.2024 20:00 2e League H (17. Speeldag) |
`t Volkshoes Gelaen-A | Schaesbergerveld-C | _:_ |
Ma., 29.04.2024 20:00 1e League A (18. Speeldag) |
de Bar-C | Bie Alois-B | _:_ |
Ma., 29.04.2024 20:00 2e League D (18. Speeldag) |
d`r Sjutt-B | De Sjoester-B | _:_ |
Ma., 29.04.2024 20:00 Perfect Preventie SL (18. Speeldag) |
D`r Toeëre-A | Apollo-A | _:_ |
Ma., 29.04.2024 20:00 Perfect Preventie SL (18. Speeldag) |
Mio-A | de Bar-A | _:_ |
Ma., 29.04.2024 20:00 P league B (18. Speeldag) |
Oud Spaans-A | Rumpenerhof-B | _:_ |
Ma., 29.04.2024 20:00 2e League D (18. Speeldag) |
Wilhelmina-D | D`r Sjtee Uul-C | _:_ |
Ma., 29.04.2024 20:00 2e League C (18. Speeldag) |
`t Brandwapen-B | Heksenberg-C | _:_ |
Ma., 29.04.2024 20:00 1e League C (18. Speeldag) |
`t Pumpje-C | Apollo-C | _:_ |
Di., 30.04.2024 20:00 2e League G (18. Speeldag) |
Brunssum Noord-A | Dingus-A | _:_ |
Di., 30.04.2024 20:00 P league A (18. Speeldag) |
de Gebroken keu-B | `t Brandwapen-D | _:_ |
Di., 30.04.2024 20:00 2e League G (18. Speeldag) |
De Sport-F | `t Pumpje-E | _:_ |
Di., 30.04.2024 20:00 1e League B (18. Speeldag) |
d`r Sjutt-A | Dierks-A | _:_ |
Di., 30.04.2024 20:00 2e League G (18. Speeldag) |
Galouppe-A | de Kroeg-C | _:_ |
Di., 30.04.2024 20:00 2e League G (18. Speeldag) |
Heksenberg-B | de Reunie-B | _:_ |
Di., 30.04.2024 20:00 1e League A (18. Speeldag) |
In de Vrie-A | Bie Lowieke-A | _:_ |
Di., 30.04.2024 20:00 1e League A (18. Speeldag) |
Oud Spaans-D | de Reunie-A | _:_ |
Di., 30.04.2024 20:00 1e League B (18. Speeldag) |
Wilhelmina-A | Apollo-D | _:_ |
Di., 30.04.2024 20:00 2e League C (18. Speeldag) |
`t Pumpje-D | De Oude Mert-A | _:_ |
Di., 30.04.2024 20:00 1e League C (18. Speeldag) |
`t Steenenkruis-C | Rumpenerhof-C | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 2e League D (18. Speeldag) |
Apollo-G | De Sport-D | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 1e League B (18. Speeldag) |
Berg en Dal-A | de Koempels-A | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 P league B (18. Speeldag) |
de Burcht-A | `t Lauradorp-A | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 P league B (18. Speeldag) |
de Caumerbron-A | Bie Alois-A | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 2e League A (18. Speeldag) |
de Reunie-D | Heksenberg-D | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 1e League A (18. Speeldag) |
de Sjloes-D | D`n Aezel-A | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 1e League D (18. Speeldag) |
de Sjloes-E | In de Vrie-B | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 Perfect Preventie SL (18. Speeldag) |
De Sport-A | de Gebroken Keu-A | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 2e League A (18. Speeldag) |
De Sport-E | `t Steenenkruis-D | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 2e League E (18. Speeldag) |
D`n Aezel-B | de Sjloes-F | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 1e League B (18. Speeldag) |
D`r Sjtee Uul-A | `t Steenenkruis-B | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 2e League A (18. Speeldag) |
D`r Toeëre-C | Apollo-E | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 1e League C (18. Speeldag) |
Heksenberg-A | Oud Spaans-C | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 P league A (18. Speeldag) |
Het Kroegje Heerlen-A | de Sjloes-C | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 2e League D (18. Speeldag) |
Oud Molenberg-C | de Reunie-E | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 1e League D (18. Speeldag) |
Oud Spaans-E | Slek-A | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 P league A (18. Speeldag) |
Schaesbergerveld-B | D`r Toeëre-B | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 2e League E (18. Speeldag) |
Spech-A | de Gebroken Keu-C | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 1e League D (18. Speeldag) |
Ummer d`r neaver-A | Rumpener Beemden-B | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 1e League C (18. Speeldag) |
Utopia-A | Mio-B | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 2e League C (18. Speeldag) |
Wilhelmina-B | de Kroeg-A | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 2e League A (18. Speeldag) |
`t Brandwapen-C | D`r Sjtee Uul-D | _:_ |
Wo., 01.05.2024 20:00 Perfect Preventie SL (18. Speeldag) |
`t Pumpje-A | Schaesbergerveld-A | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 P league B (18. Speeldag) |
Apollo-B | De Sport-B | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 1e League D (18. Speeldag) |
De Sport-C | Het Kroegje Heerlen-B | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 2e League F (18. Speeldag) |
D`r Sjtee Uul-B | Carboon-A | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 P league B (18. Speeldag) |
Gorissen-A | de Bar-B | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 2e League E (18. Speeldag) |
Het Centrum-A | de Reunie-C | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 2e League B (18. Speeldag) |
Joe`s Place-A | Dingus-B | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 2e League F (18. Speeldag) |
Oud Molenberg-B | `t Lauradorp-B | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 2e League E (18. Speeldag) |
Oud Spaans-F | Galouppe-B | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 2e League F (18. Speeldag) |
Poelkloep Parksjtad-A | Oud Genhei-A | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 1e League A (18. Speeldag) |
Rumpener Beemden-C | Auwt Einekoeze-A | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 P league A (18. Speeldag) |
Rumpenerhof-A | Oud Spaans-B | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 2e League B (18. Speeldag) |
Utopia-B | De Koetsch-A | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 2e League F (18. Speeldag) |
Wilhelmina-C | de Residentie-A | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 2e League E (18. Speeldag) |
Witste Waal-A (2e) | De Sjoester-A | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 2e League B (18. Speeldag) |
`t Heukske-A | Apollo-F | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 2e League B (18. Speeldag) |
`t Lauradorp-C | Berg en Dal-B | _:_ |
Do., 02.05.2024 20:00 1e League B (18. Speeldag) |
`t Pumpje-B | D`r Sjpringbron-A | _:_ |
Vr., 03.05.2024 20:00 2e League H (18. Speeldag) |
Dormans-A | Oud Molenberg-A | _:_ |
Vr., 03.05.2024 20:00 2e League H (18. Speeldag) |
Het Kroegje Heerlen-C | Auwt Einekoeze-B | _:_ |
Vr., 03.05.2024 20:00 2e League H (18. Speeldag) |
Mofert-A | `t Volkshoes Gelaen-A | _:_ |
Vr., 03.05.2024 20:00 2e League C (18. Speeldag) |
Oud Molenberg-D | Brunssum Noord-B | _:_ |
Vr., 03.05.2024 20:00 1e League C (18. Speeldag) |
Rumpener Beemden-A | `t Brandwapen-A | _:_ |
Vr., 03.05.2024 20:00 1e League D (18. Speeldag) |
Rumpenerhof-D | Amicitia-A | _:_ |
Vr., 03.05.2024 20:00 2e League H (18. Speeldag) |
Schaesbergerveld-C | de Varenbeuk-B | _:_ |
Vr., 03.05.2024 20:00 P league A (18. Speeldag) |
`t Steenenkruis-A | De Burcht-B | _:_ |
Ma., 06.05.2024 20:00 Beker `t Patronaat 1e league (Halve finale) |
de Bar-C | In de Vrie-A | _:_ |
Ma., 06.05.2024 20:00 Beker `t Patronaat PL (Halve finale) |
D`r Toeëre-B | Oud Spaans-A | _:_ |
Di., 07.05.2024 20:00 Beker `t Patronaat 2e league (Halve finale) |
de Kroeg-C | Brunssum Noord-A | _:_ |
Di., 07.05.2024 20:00 1e League D (17. Speeldag) |
Rumpener Beemden-B | De Sport-C | _:_ |
Wo., 08.05.2024 20:00 Beker `t Patronaat (Halve finale) |
Apollo-A (SL) | de Sjloes-C (PL) | _:_ |
Wo., 08.05.2024 20:00 Beker `t Patronaat (Halve finale) |
De Sport-B (PL) | D`r Toeëre-A (SL) | _:_ |
Wo., 08.05.2024 20:00 2e League D (17. Speeldag) |
De Sport-D | d`r Sjutt-B | _:_ |
Wo., 08.05.2024 20:00 Beker `t Patronaat PL (Halve finale) |
Schaesbergerveld-B | De Burcht-B | _:_ |
Do., 09.05.2024 20:00 Beker `t Patronaat 2e league (Halve finale) |
Utopia-B (2e) | De Sport-D | _:_ |
Vr., 10.05.2024 20:00 2e League D (15. Speeldag) |
d`r Sjutt-B | Oud Molenberg-C | _:_ |