café Steenenkruis (Lauradorp-Koempels-Um
|
|
Anschrift: |
Maastrichterlaan 2, 6374 VR Landgraaf-045-5310750 |
Status: |
Huidige plaats |
Beschrijving:
|
Ma gesloten |
|
`t Lauradorp-A |
8-Ball |
P league B, Beker `t Patronaat PL |
`t Lauradorp-A (PL) |
8-Ball |
Beker `t Patronaat |
`t Lauradorp-B |
8-Ball |
2e League F, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Lauradorp-B (2e) |
8-Ball |
Beker `t Patronaat |
`t Steenenkruis-C |
8-Ball |
1e League C, Beker `t Patronaat 1e league |
`t Steenenkruis-C (1e) |
8-Ball |
Beker `t Patronaat |
|
Ummer d`r neaver-A |
8-Ball |
1e League D, Beker `t Patronaat 1e league |
Ummer d`r neaver-A (1e) |
8-Ball |
Beker `t Patronaat |
`t Steenenkruis-B |
8-Ball |
1e League B, Beker `t Patronaat 1e league |
`t Steenenkruis-B (1e) |
8-Ball |
Beker `t Patronaat |
`t Steenenkruis-D |
8-Ball |
2e League A, Beker `t Patronaat 2e league |
`t Steenenkruis-D (2e) |
8-Ball |
Beker `t Patronaat |
|
de Koempels-A |
8-Ball |
1e League B, Beker `t Patronaat 1e league |
de Koempels-A (1e) |
8-Ball |
Beker `t Patronaat |
`t Lauradorp-C |
8-Ball |
2e League B, Beker `t Patronaat, Beker `t Patronaat 2e league |
|
`t Steenenkruis-A |
8-Ball |
P league A, Beker `t Patronaat PL |
`t Steenenkruis-A (PL) |
8-Ball |
Beker `t Patronaat |
Begegnungen des vergangenen zwei Monate |
Vr., 03.05.2024 20:00
P league A (18. Speeldag)
|
`t Steenenkruis-A |
De Burcht-B |
15:9 |
Do., 02.05.2024 20:00
2e League B (18. Speeldag)
|
`t Lauradorp-C |
Berg en Dal-B |
16:8 |
Wo., 01.05.2024 20:00
1e League D (18. Speeldag)
|
Ummer d`r neaver-A |
Rumpener Beemden-B |
8:16 |
Di., 30.04.2024 20:00
1e League C (18. Speeldag)
|
`t Steenenkruis-C |
Rumpenerhof-C |
14:10 |
Wo., 24.04.2024 20:00
1e League B (17. Speeldag)
|
`t Steenenkruis-B |
Berg en Dal-A |
14:10 |
Wo., 24.04.2024 20:00
2e League A (17. Speeldag)
|
`t Steenenkruis-D |
de Reunie-D |
16:8 |
Di., 23.04.2024 20:00
P league B (17. Speeldag)
|
`t Lauradorp-A |
Apollo-B |
15:9 |
Do., 18.04.2024 20:00
2e League B (16. Speeldag)
|
`t Lauradorp-C |
Het Kroegje Heerlen-D |
12:12 |
Do., 18.04.2024 20:00
P league A (16. Speeldag)
|
`t Steenenkruis-A |
`t Brandwapen-D |
15:9 |
Wo., 17.04.2024 20:00
1e League D (16. Speeldag)
|
Ummer d`r neaver-A |
In de Vrie-B |
16:8 |
Di., 16.04.2024 20:00
1e League C (16. Speeldag)
|
`t Steenenkruis-C |
`t Brandwapen-A |
6:18 |
Do., 11.04.2024 20:00
1e League B (17. Speeldag)
|
de Koempels-A |
`t Pumpje-B |
10:14 |
Do., 21.03.2024 20:00
1e League B (15. Speeldag)
|
de Koempels-A |
Wilhelmina-A |
12:12 |
Wo., 20.03.2024 20:00
1e League B (15. Speeldag)
|
`t Steenenkruis-B |
`t Pumpje-B |
16:8 |
Di., 19.03.2024 20:00
2e League F (15. Speeldag)
|
`t Lauradorp-B |
D`r Sjtee Uul-B |
14:10 |
Vr., 15.03.2024 20:00
P league A (14. Speeldag)
|
`t Steenenkruis-A |
Het Kroegje Heerlen-A |
15:9 |
Wo., 13.03.2024 20:00
1e League D (14. Speeldag)
|
Ummer d`r neaver-A |
Het Kroegje Heerlen-B |
2:22 |
Wo., 13.03.2024 20:00
2e League A (14. Speeldag)
|
`t Steenenkruis-D |
D`r Sjtee Uul-D |
20:4 |
Di., 12.03.2024 20:00
P league B (14. Speeldag)
|
`t Lauradorp-A |
de Bar-B |
15:9 |
Di., 12.03.2024 20:00
1e League C (14. Speeldag)
|
`t Steenenkruis-C |
`t Pumpje-C |
16:8 |